Hyundai ix35 2014

15. ledna 2014 v 22:00
Tento Hyundai ix35, revidovanou verzi jihokorejské společnosti Nissan Qashqai a soupeř Mazda CX-5, má hodně dostát.

Model byl zahájen před více než třemi lety a rychle se stal jedním z nejprodávanějších vozů v evropských dějinách automobilky Hyundai.

To pomohlo k rostoucí reputace firmy a zvýšená pozice na evropských auto prodejní žebříčky, stejně jako zavedení svět designu jazyka "fluidního tvarování", který je od té doby odstartován přes zbytek modelové řady.

S tímto mírné revize - vyvinut na Hyundai Motor Europe technického centra v Rüsselheim, Německo - společnost slibuje větší upřesnění uvnitř a venku, powertrain účinnosti inovace a širší výběr vybavení. Základní základy auta zůstávají stejné, nabízejí 591 litrů použitelného místa up zavazadlového prostoru a prostoru pro pět cestování v pohodlí.

Tato varianta diesel je velký prodejce v oblasti Velké Británii Správa udeřit sweet spot mezi dobré pohonných hmot, relativně nízkou cenou a slušná standardní specifikace. Montážní linka pro osvěžení ix35 nedostane do zařízení až do srpna, ale testovali jsme velmi pozdní předvýrobní verzi.

UK modelu řady line-up je splatná za některými přeskupení specifikace uvedena do souladu s jeho velkým bratrem, Santa Fe, ale varianta GLS levou straně disku, jsme jeli v blízkosti továrny Hyundai na východě České republiky zhruba odpovídá shora specifikace modelu 'Premium' ve Velké Británii.

Je dodáván s hlavním památkám včetně vyhřívaný kožený volant, panoramatické střešní okno, přední a zadní parkovací asistent, 7 TFT satnav obrazovce a dvouzónová klima.

Co to je?
Snad moudře, Hyundai nebyl zfalšován příliš dramaticky ix35 osvědčené vzorce. Ve skutečnosti vám by se těžko rozpoznat významné styl změny, nové přední a zadní světla.

Je-li naše auto předvýrobní zkoušky něco jít, úpravy uvnitř kabiny jsou také poměrně subtilní. To není nutně kritika. Stejně jako dříve ix35 kabina těží z nedostatku nepořádek a zmatek. Znovu zdůrazňuje zpráva, že je to nesmysl, funkční auto. Vše je jak má být: místo řidiče je dobrá, sedačky pohodlné a viditelnost přijatelné, byť na kolotoče a křižovatek omezován robustní sloupky.

Většina ovládacích prvků v kokpitu jsou v intuitivní pozicích, takže není nutné si rozmyslet umístění je na cestách. Jsme se potýkala s tlačítkem, který upravuje systém Flex Steer, který je částečně zakrytý volant. Jak často budete cítit potřebu přepínat mezi jeho třemi režimy na cestách, je však diskutabilní bod.

Na silnici 1,7 litru nafty táhne dostatečně když nakryta šest rychlostní manuální, ačkoli často musí být poměrně tvrdě pracovali, aby rychlý pokrok. Díky tomu není nejtišší jednotek.

Dokonce vybaven volitelnou 18 in slitiny, naše předprodukční ix35 přejel velmi kompetentně oprava up silnice na českém venkově. Firma jízda původní vůz byl uveden naši testeři silnice, ale tato nová verze je vybavena měkčí přední zavěšení držáků pro snížení hluku a vibrací. Přestože by trvalo back-to-back test s starší ix35 přesvědčivě dokázat, cítil přes nedokonalé povrchů jako jsou ty, které jsme zvykli v Británii shovívavý.

Když jsme testovali auto v roce 2010, naši testeři také komentoval vágní řízení. Hyundai ix35 2014 má vylepšený systém pro rychlejší reakci na řidiče vstupů a odvézt více zpětná vazba. Přesně kolik interakce toužíte závisí na výběru ze tří režimů vybírat systému Flex Steer. Normální, komfortní nebo sportovní režimy lze vybrat a upravit úroveň podpory posilovač a zpětnou vazbu.

Na rozdíl od některých konkurentů systémů je znatelný rozdíl mezi každý režim, a to je systém, který by mohl přízní s rodinami, kteří mají dva nebo více určených ovladače, každý s různými preferencí jízdy.

Ale nemyslím si jednu minutu, že posunul tlačítko až do 'sport' nastavení bude odemknout všelijaké apex stříhání dynamické slastí. Flex Steer nemá žádné změny nastavení pozastavení nebo podvozku a harry toto dva kolo pohon verze ix35 2014 skrz roh a zažijete přebytek naklánění a nedotáčivost, které vám přináší prudce zpět do reality.

Mám jednu koupit?
Síle této pre-produkce jednotky Hyundai ix35 2014 by měl rozhodně na vašem testu jednotky užšího Pokud jste na trhu pro vozidla, která je stejně schopný na škole probíhat, útěku do obchodu s nábytkem byt balené a rodinné dovolené.

Stylování a mechanické vychytávky jsou mírné, ale dostatečné, aby ix35 pevně v tvrzení v tomto segmentu.
Ceny přes pohoří Velké Británie budou pravděpodobně mírně zvýší, když tuto vylepšenou ix35 se představil koncem tohoto roku, a budeme muset počkat na finální specifikace UK aby se přibité k určení, kolik dobré finanční dohoda představuje proti jeho soupeři. Nicméně zdá pravděpodobné, že bude pokračovat v tradici Hyundai nabízí spoustu dobrot pro přiměřené výdaje.

Ti, na trhu pro vozidla s více kdekoliv schopnost a vlečení potenciál chtít podívat na diesel 2.0 litru, který je k dispozici ve dvou státech melodii a nabízí víc punč a vypadá to, že to je práce méně v procesu. Pro většinu však tato levnější, střídmější 1,7 l CRDi by měla Ukázat adekvátní v téměř všechny denní řízení situací.

Stručně řečeno, zdá se nepravděpodobné, že relativně menší aktualizace ix35 se chystá udělat něco jiného než posílit pokračující úspěch Hyundai v Evropě.

Hyundai ix35 1,7 CRDi 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama