Hyundai ix35 test

15. ledna 2014 v 21:51
Jaké to je jej řídit?
Hyundai ix35 test se snaží být pohodlné, spíše než zábava, ale budete stále cítit nejhorší hrboly prostřednictvím své místo. Auto má tendenci naklánět trochu příliš mnoho kolem rohů, taky. Přesto alespoň lehké řízení udržuje věci jednoduché, když máte parkoviště.
Entry-level 1,6 benzin je nejlepší motor pro. Není to rychlé, ale to je působivě flexibilní pro malé motor a udržuje nákupní ceny. 1.7 Diesel vypadá dobře na papíře, ale je to frustrující, byt v nízkých otáčkách. Existují dva diesely 2.0 litr vybírat, příliš, které dávají mnohem větší výkon, ale jsou příliš drahé kupovat.
Všechny motory jsou také na náš vkus až příliš nahlas, a tam je příliš mnoho hluku větru a cesta ke slyšení na dálnici. Můžete najít sami nepříjemně hlasitě objevoval stereo aby přehlušil rámus.
Jak to vypadá uvnitř?
Ačkoliv někteří z plastů cítí spíše nevýrazné, pomlčku je jasně stanoveno a volant pripojene kontroly pro stereo. Vyvýšené místo řidiče dává skvělý výhled ven, ale zadní viditelnost je napaden úzká zadní okna. Je tu spousta místa pro rodinu natáhnout v prostoru pro cestující a širokým otevíráním zadních dveří se dostat dovnitř a ven hračka pro děti a babička stejně.
Kit úrovně jsou působivé, také, jako klimatizaci, Bluetooth a zadní parkovací senzory jsou všechny standardní v celém rozsahu. Prémiové oříznutí přidá panoramatické střešní okno, tempomat a bezklíčové odemykání.
Jak spolehlivá je?
Hyundai ix35 test nevystupuje v nejnovější průzkum spokojenosti JD Power vlastnictví, ale větší Hyundai Santa Fe byl oceněn průměrné skóre pro mechanické spolehlivosti. Záruka pět rok, neomezená Kilometráž by měla pomoci dát svou mysl v klidu.
Je tu všechno, co jsme by naděje na seznamu bezpečnosti, od šesti airbagy a kontroly stability na aktivní opěrky hlavy, které minimalizují krční páteře při nehodě. V Euro NCAP crash testech Hyundai ix35 zaznamenal působivá 90 % a 88 % pro dospělé a děti bezpečnost, respektive.
Mám jednu koupit?
Hyundai ix35 je crossover výhodné, ne-jeden z nejlepších na disk. Ceny jsou konkurenceschopné, prodej hodnoty silné a spousta dobrot, jsou standardem u všech modelů. Diesel modely nabízejí nejlepší provozní náklady, ale je to nákladné kupovat. Pokud to vydrží, jsme by řídit vás na levná a flexibilní 1.6 benzin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 1. srpna 2016 v 10:06 | Reagovat

Myslím, že je o rozhodně jeden z nejlepších modelů Hyundai za poslední roky. Pokud k němu budete shánět pneumatiky, podívejte se na web v příloze, vím kde je mají výhodně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama