Prodám Hyundai ix35

15. ledna 2014 v 20:36
Vzhledem k silné konkurenci, není žádným překvapením, že Hyundai ix35 byla aktualizována po několika letech. Vylepšený design a uprated podvozku nový model slibuje, že bude ještě více poutavý a lépe řídit.Vylepšený vzhled, nové stupních výbavy a další kit pomoci přidat další showroom odvolání, zatímco revidované odpružení nastavení cíl dodávat ostřejší jízdní zážitek.

Jinde Hyundai ix35 zůstává z velké části nezměněna. To znamená stejnou konfiguraci 1,6 benzin, plus 1,7 a 2,0 diesel motorů. Můžete si také vybrat mezi zvyšování efektivity dva kolo pohon a grippy čtyř pohonem kol přenosů.

Vzhled

Hyundai hraje s revidovanou vypadá ix35, což znamená, že dostanete stejné odvážný mix záhyby a křivek, deska stran a vysoký postoj v bezpečí.

Pečlivé kontroly odhalí nové LED světla pro denní svícení a přepracován ocas lampy, ale to je o tom, jak se změny. Přesto všechny verze si litá kola plus tělo barevné nárazníky a zrcátka, zatímco SE verze a nad prospěch ze stříbra dokončení střešní lišty. Volitelné doplňky jako bi xenonové světlomety, 18palcová slitiny a chrom dveří kliky model může dát další vizuální výtah.

Ještě méně změnám uvnitř, kde najdete stejné nápadné řídicího panelu a slušné kvalitě dokončit. Existuje spousta materiálů soft-touch, Spínací přístroj pracuje s přesností, modré podsvícení nabízí Noblesní atmosféru v noci a vysoce set řidiče poskytuje impozantní pohled. Entry modely jsou řídce vybavené, ale SE verze a nad funkce vyhřívaná přední a zadní sedadla, klimatizace, Bluetooth a kolo kůže.

Za nejméně SE Nav a budete odměněni značky inovované navigační set-up, která nabízí intuitivní sedmi palcový dotykový displej a extrémně jasné mapování.

Řízení

Některé z největších změn na Hyundai ix35 bylo rezervováno pro zavěšení, kde přijetí nové tlumiče a Cívka strana zatížení pružiny má za cíl poskytovat jízda plynulejší a ostřejší zacházení než předtím.

V pohybu jsou těžké odhalit, i když rozdíly. Hyundai ix35 cítí vyrovnanější přes hrboly, ale je stále příliš mnoho tělo roll přes rohy, zatímco bezvládné řízení selže vzbudit důvěru.

Na straně plus, vynikající viditelnost a velící místo řidiče, aby Hyundai hračka na projížďky po městě, zatímco slušné vylepšení pomáhá mít kmen z dlouhé cesty.

Jít na vrchol spec 134bhp 4 x 4 2.0 CRDi diesel a Hyundai ix35 je snadné křižník, se spoustou předjíždění schopnosti v rezervě - ale to může být pro některé příliš drahé. 1,6 Benzin je nejlevnější, ale cítí poddimenzované, což je 114bhp motor 1,7 CRDi je dobrým kompromisem.

V reálných provozních podmínek tato verze Hyundai ix35 musí být tvrdě pracovali, aby držet krok s rovnocenným soupeřům ze Mazda a Honda, zatímco zrychlení na šestý rychlostní stupeň je pomalý. Aby toho nebylo málo, ix35 diesel nemohou odpovídat jeho soupeřů pro hladkost, plus manuální převodovka má notchy akci.

Spolehlivost

V posledních letech Hyundai kované silnou pověst pro trvanlivost - a ix35 byl jedním z jeho hvězda účinkujících. Pre-facelift vozu dokončil jemné 21 v našem průzkumu spokojenosti Driver Power 2013 a majitelé jej zařadil do první čtyři pro spolehlivost.

Nové auto, - což je téměř identická mechanicky - by se nemělo nijak neliší. A je vždy jistotu značky pětileté záruky a plánu obnovy.

Hyundai ix35 má také silné bezpečnostní záznam, s pěti hvězdičkový hodnocení Euro NCAP. Všechny vozy se šesti airbagy, kontrola stability a aktivní opěrky hlavy, zatímco 4WD je možnost na diesely 2.0 litru. Neexistuje však žádný volitelné lane assist udržet, slepá skvrna monitorování nebo kolize vyhýbání kit.

Praktičnost

Revidovaná ix35 má stejné rozměry jako předtím, ale je to stále rozumně praktický rodinný vůz. Jeho otevření spouštěcího není tak široká jako Mazda CX-5 nebo Honda CR-V, například i zavazadlového prostoru je plochý a je slušný 591 litrů zavazadlového prostoru. To táhne 1436 litrů s zadních sedadel složen - ale v oblasti zavazadla jsou žádné vzdálené uvolnění páky, jak existují v jiných autech zmínil.

Přesto získáte užitečné skrytého prostoru za falešné zavazadlového prostoru, plus počet háčky na nákupní tašky, 12V napájení a zavazadla čisté. Jinde v kabině najdete dostatek úložného prostoru pro drobnosti, včetně velké dveře přihrádky, hluboké skřínce pod přední střední loketní opěrkou
a klimatizované tyto. A zatímco tvrdého plastu, který pokrývá opěradel předních sedadel vypadá trochu levné, je těžké a snadno udržovat v čistotě. Do zad nohy není skvělé, zatímco brání přístupu k lavičce úzkými dveřmi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama