Tažné zařízení Hyundai ix35

15. ledna 2014 v 20:43
Dostanete spoustu aut za své peníze v Hyundai autosalon, zejména v případě, že je to ix35, které máte vaše oko na.

Není mnohem více než £20k dostanete, pohon, dlouhý seznam standardních Kit a zdravou kerbweight, který dělá většina střední tourers vhodné zápasy.

Jsme šli záv s 470 výraz Swift s maximální technicky přípustná naloženého vozidla hmotnost 1310 kg. Hyundai ix35 vytáhl Swift od 30-60mph za 14,5 vteřin. To je poměrně klidná, ale kolem naší trasy silniční zkoušce jsme našli výkonu přijatelné tak dlouho, dokud řidič byl připraven změnit rychlost nebo dva na kopcích.

Pevné ale nenápadný
Prostřednictvím lane změna test Hyundai ix35 byl solidní, ale nenápadný. Auto Gérarda a vágní řízení nepomohlo umístit auto s přesností, ale Hyundai zůstalo v kontrole nad karavanu.

Našli jsme ruční brzda potřebné k odtažení velmi pevně než by zastavení oblek válcování zpět po svahu 1V-10. Tato stížnost stranou, Hyundai ix35 vytáhl čistě na kopci v prvním rychlostním stupni a v opačném směru.

Brzdná dráha 11,8 metrů je mnohem působivější, než první zdá se, vzhledem k tomu, že zkušební dráhy byl namáčení mokré v době tažného zařízení.

Můžete najít mezery v ix35 si jízdu a manipulaci, které spadají nějakým způsobem chybí plynulost, které Ford Kuga majitele baví. Však shop pro Ford Kuga a budete platit mnohem více koupit auto s srovnatelné zařízení. I tak to nebude mít pět let záruka Hyundai.

Má někdo používat diesel ix35 k tažení jejich loď? Moje loď + přívěs je asi 1100kg. Brzděného přívěsu.

Na papíře, by měl zvládnout Hyundai ix35-hodnocená 1600 kg s hromady točivého momentu a AWD. Můj přítel 1400cc turbo Holden Cruze zpracovává loď OK, jak dlouho rampa není strmé nebo písčitých nebo kluzké. Dtto moje BA Falcon. Chtějí změnit automobily, v případě, že chci využít některé ne tak dobré rampy. Také zvažuje diesel Mitsubishi Outlander.

Rád bych slyšel od někoho s vlastní zkušenosti.

Bylo by to snadné. 1100 kg není hodně na váze pro dobré tažné zařízení Hyundai ix35.

Díky za odpověď. Mluvíte z vlastní zkušenosti? Jsem si jistý, že to bude táhnout. Více se zajímám o písčité nebo slizké lodní můstky. Hyundai ix35 je ZVZ, tak to by mělo být v pořádku, ale bych nerad se zbavit své staré Falcon, která nestojí za moc, ale je ve skvělém stavu, a pak najít že potíže trvají na kluzkém nebo písčitých rampy.

Ne, ne konkrétně. Ale já nemusím vědět, že bude zvládnout práci. S hmotností IX35 a skutečnost, že jeho schopen dát moc prostřednictvím al kola znamená její úchyt tahání 1100 kg na jakékoliv tažné zařízení. Získat automaticky a budete jist.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama