Tuning Hyundai ix35

15. ledna 2014 v 21:48
Někdo z vás, kteří pravidelně čtou mé sloupce pravděpodobně uvědomit, že se cítím 4 x 4 místo. Toto místo je mimo silnici. Pozemky křižníků, Land Rovery a jejich podobní jsou velké a neskladné. Pomalu k urychlení, sotva wieldy na těsné rychlé tempo horské průsmyky a závěsy, které libuješ jako obézní naštvaný labužník na zamrzlém jezeře poté, co obdrží dobrého strčit. Hospodyňky a otec rodiny pana pořád je. Důvodů penis substituting macho, nebo proto, že, ačkoli kombi požadavky c e, kteří chtějí, aby se chytil v jednom?

Tedy pseudo 4 x 4 tuning Hyundai ix35 tady zůstane. Žádné záminkami na nízké rozsahu převodové poměry, ani zmínka o přiblížení a odlet úhly nebo že nadávku, brodění hloubku. Kdepak ty dny jsou pryč. Důležité problémy s moderní pohon čtyř kol? Elegantní vzhled, sníženou spotřebu, 0-100 krát.

Ochrana proti pádům. Copak to máme? Re-vynález rodinné kombi. Tak na Nedávné odhalení nahrazení Hyundai Tucson stárnutí. Tucson byl výrobek, který vzal Hyundai hlavního proudu. Cenově dostupný vstup do soft-roader domény než vědomé kupce. Zapomeňte dovedně konzervativní deska oboustranný návrh obložený v dollops levných plastů a s pohledy, které pouze účetní by mohl zamilovat se. Získáme tak jako kouř a zrcadla výtah záblesk svalové boky s náramek esque plamen povrchy, kterým se podařilo sundat učil, butch a podivně žádoucí pohledu.

S hexagonální a agresivní přední mřížku. Hyundai, Audi volají, chtějí, aby jejich design chladiče zpět! Začnou mluvit o své auto a jedním z prvních bodů je snížená světlá! Vidíte? říkal. 10mm širší a delší s zvýšenou převisy. Tj více prostoru, více vozů, méně off road schopností.

Na některé technické specifikace je úžasný nový bit, s šestistupňovou převodovkou namontovanou do tuning ix35. Převodovky, je tran-saxle konstrukce, postavená a navržen interně, pozoruhodně 12 kilo lehčí než 5 rychlost to nahradí, 41mm kratší, pozoruhodně, má 62 méně dílů a jako její Závěrečná party trik, neuvěřitelně, nemá žádný dip-stick, bezúdržbový s ATF v ní dobré pro život vozidla. R2.0 Turbo diesel je k dispozici s touto možností. Je to překvapivě vyzvednout banda.

Nejrychlejší z řádku s nejlepší spotřebou paliva. Dobrý hnací ústrojí, pohodlné odpružení, namáčení do rýhy na šotolině silnice dobře, slušný kompromis sportovnosti, se sklony k potřebám prozaičtější ovladače. Hluk ze silnice je patrný jen vniknutí na pohodlí cestujících, zatímco není tak strašné nebo obzvláště špatné, že je to oblast s prostor pro zlepšení.

Bohaté plasty a měkké pomlčka materiály jsou dominantní interiéru hmatové prvky v tuning Hyundai ix35, doplněná slušné kvality. Zdá se, že východní hráči konečně realizovat, že musíme sedět a užívat si v našich vozech. Prostor pro dobré nohy a pěkná, sportovní pomlčka design kompletní interiér. -Pod připojení v, taková škoda, že tato jednotka nepochází specced s RDS. Volant založené tempomat a prvky zvuku jsou však standardní. Nedostatek zařízení blue-tooth, dokonce i jako možnost, je smutný, nutí jeden jít náhradních dílů.

Toto auto diesel jděte břímě: panoramatické střešní okno, keyless go, kůže, dvouzónová klimatizace, roztomilý indikátor opakovače v zrcadlech, spousta airbag, hill desent, stejně jako různé kontroly stability. Myslím, že skutečnost, že tyto "off roaders" jsou k dispozici v 4 x 4 a 4 x 2 má smysl. Toto bude jezdit na silnici. Cesta může být štěrku, na silnici, ale přesto. Myslím, že ten, kdo si je pro dieslová auta, nikoli levné na R369 900, ale vzhledem k tomu, 5 rok 100 000 servisního plánu a záruku a standardního vybavení většiny modcons, který je extrémně konkurenceschopné ceny.

Outlander a x-trail, pozor! Přál bych si, aby že byl derivát dieselové auto 4 x 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama